• Anasayfa
OPET KART

1 Nisan 2022 itibarıyla Opet Kart sahipleri tüm akaryakıt, market alışverişlerinde ve Opet’in belirlediği diğer uygulamalarda mavi çip kazanırlar. Her 3 aylık dönemde biriktirdikleri mavi çip miktarına göre Temel, Full ve Ultra üyeliklerden birine dahil olurlar. Üyeler, hangi üyeliğe dahil olduklarını Mavi Program sayfasına giriş yaparak profil sayfalarından öğrenebilirler.

Opet istasyonlarında akaryakıt alışverişlerinde kazanılan baz puan ve kazanılan yakıt puanların puan son kullanım tarihi üyeliklere bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgiyi için tıklayınız.

OPET Kart'ınız 1 Ocak – 31 Mart 2022 tarihleri arasında aylık 2.000 TL’ye kadar akaryakıt alışverişinizde size sadece OPET'te akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %0,25 oranında Yakıt Puan kazandırır.* Kazanılan yakıt puanların son harcanma tarihi 30 Eylül 2022’dir. Harcanmayan yakıt puanlar için puan sıfırlama işlemi yapılacak olup; puanlar 1 Ekim 2022’de geçerliliğini kaybedecektir. Puan sıfırlama ile ilgili duyurular www.opet.com.tr ve Opet Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır.

Yakıt Puanların harcanabilmesi için Opet Kart’ın ya da cep telefonu numarasının aktivasyonu yapılmış olmalıdır. Aktivasyon detaylarını Kazanılan Puan Nasıl Harcanır başlığında bulabilirsiniz.

Opet Worldcard, KoçAilem, Fiat Ortak Kart, İndirim Kart, Minibüs Kulübü Kartı sahibi müşterilerin, Ticari Müşteri Programı üyelerinin ve akaryakıt kapsamında özel fayda alan üyelik grupları sadece kartlarına özel akaryakıt faydalarından yararlanabilirler. Mavi Program kapsamında akaryakıt alışverişlerinden ve diğer işlemlerinden mavi çip kazanabilirler ve buna göre üyelikleri belirlenir ancak sadece akaryakıt dışındaki faydalardan yararlanabilirler.

*Opet, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Opet Kart Programı şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Opet Kart Programı detayları için tıklayınız.

  
4223 kez okundu

web design