ALPET'İN YENİ DİZEL ÜRÜNÜ: ALPET TOROJET MOTORİN PERFORMANS+
ALPET ürünlerinin kalitesi, her aşamada defalarca denetlenmektedir. Türkiye genelinde kontrol yapan gezici ALPET Kalite Kontrol Ekipleri, Türkiye’nin her bölgesinde aynı kalitede akaryakıt kullanmanızın güvencesidir.

ALPET Torojet Motorin Performans + yakıt deposunda oluşan korozyonu azaltmanın yanında enjektörleri temiz tutma özelliğine de sahiptir. Korozyonun olumsuz etkisinden daha az etkilenen ve temiz kalan motor parçaları sayesinde araçlar daha performanslı çalışarak daha uzun yol kat edilebilmektedir.

Standart bir dizel yakıt kullanan aracın yakıt deposunda zamanla korozyon oluşumları gözlenirken ALPET Torojet Motorin Performans + kullanan aracın yakıt deposu, ALPET Torojet Motorin Performans +’ın içindeki özel katkı sayesinde temiz kalabilmektedir.

Standart bir dizel yakıt kullanan aracın enjektörlerde tortu ve kir oluşumu gözlemlenirken ALPET Torojet Motorin Performans +  kullanan aracın enjektörleri temiz kalmaktadır.

ALPET Torojet Motorin Performans + aynı zamanda köpürmeyi azaltarak temiz ve hızlı akaryakıt dolumu yapılmasına yardımcı olmaktadır.  Bu özellik sayesinde olası akaryakıt taşmaları engellenebilmekte, dolum süresi kısaltılmakta ve daha kalite bir dolum deneyimi sunulmaktadır.

ALPET Torojet Euro Diesel Ürünü Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nca yayınlanan Teknik Düzenleme Tebliği’ne ve TS EN 590 A1 Motorin standardına uygundur.
  
3112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
web design